« Wróć

O firmie

Firma "MARDROG" powstała z początkiem marca 2010 roku. Jesteśmy szybko rozwijającym się przedsiębiorstwem, które od samego początku swojego istnienia działa aktywnie w segmencie budownictwa inżynieryjnego – budowa dróg oraz roboty ziemne.

Specjalizacja jaką obraliśmy to kompleksowa budowa nawierzchni betonowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku nie ograniczamy się tylko do robót betoniarskich, lecz zajmujemy się również wszelkimi robotami brukarskimi, a także wszelkimi robotami ziemnymi.

Biorąc pod uwagę fakt, że posiadamy wykwalifikowaną kadrę inżynierską oraz doświadczonych pracowników budowlanych, jesteśmy w stanie sprostać każdym wyzwaniom i celom postawionym nam przez inwestorów, a mimo iż jesteśmy firmą stosunkowo młodą to doświadczenie naszych ludzi daje pewność postrzegania nas jako rzetelnego, godnego zaufania i profesjonalnego partnera inwestycyjnego.

Celem działania firmy Mardrog jest spełnianie oczekiwań naszych kontrahentów, ciągłe doskonalenie jakości oferowanych usług i produktów. Chcemy, aby nasza firma była postrzegana jako solidny i stabilny partner w interesach. Kierujemy się uniwersalnymi wartościami i zasadami, które mają swoje odzwierciedlenie we wzajemnych relacjach z pracownikami oraz kontrahentami.

 

Wybierając naszą firmę zapewniamy Państwu:

  • rzetelność wykonania zleconych nam prac w ściśle określonym terminie
  • bezpieczeństwo dzięki świadczeniu usług na nowoczesnym i renomowanym sprzęcie posiadającym wszelkie wymagane prawem, atesty i certyfikaty
  • niezawodność maszyn podczas wykonywania robót
  • innowacyjność  proponowanych rozwiązań
  • pomoc i radę  naszych specjalistów

 

Osiedle lawendowe